Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

  Ieskaits caur vairāku sociālajām prizmām sabiedrības, bet kopumā pasaules attīstības nākotnē. Skats, kas biedē un reizē vilina. Vai tas būs sociālais krahs vai vienkārši cits, mums neiedomājams dzīves veids, - to parādīs laiks. Parasti šo tematiku pasniedz antihumānisma un fatālisma gaisotnē, bet varbūt tās ir tikai bailes no nākotnes, no nezināmā? Varbūt mēs neesam gatavi evolūcijai, kuru krāso šāda veida stāsti?

   Protams, katram ir iespēja būvēt savu nākotnes redzējumu savā iztēlē un realitātē, bet, lai šo procesu padarītu radošāku un nedaudz krāsaināku, piedāvāju noskatīties šādu negaru video ieskici. 

   Video ieskice sevī ietver ieskatu par nākotnes izglītību - kāda tā būs, kādas būs skolas un augstskolas, bet iesaku to noskatīties pilnībā no sākuma, ja vien šādai tematikai jums izdodas izbrīvēt laiku.

  Tomēr, atcerieties, ka šāda un līdzīga veida futurologi ir pastāvējuši jau gadsimtiem ilgi un katrs no tiem savā laikā ir centušies cilvēci barot ar dažādām uzburtām nākotnes vīzijām, bet tikai retam no tiem ir izdevies daudz maz precīzi un pareizajā virzienā paredzēt cilvēces attīstību. Piemēram, viens no tādiem ir mums labi pazīstamais rakstnieks - fantasts Žils Verns.

embed video plugin powered by Union Development

Leave your comments

Post comment as a guest

0

People in this conversation

Load Previous Comments
Powered by Komento