default_mobilelogo

Lietotāju novērtējums: 0 / 5

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Sekmīgi, aktīvi iesaistoties meitai un sievai, pa nakti trijos esmu ticis mājās no vakardienas LatSTE pasākuma Liepājā. Līdz ar to šodien uz doto brīdi ne šāds,  ne tāds.. ?

Tagad pēc mana plāna sēžu kursos pedagogiem Karjeras konsultantiem. Labi kursi. Šodien skaitās  kursu praktiskā daļa, kuru organizē LDDK (Latvijas Darba Devēju Konfederācija)

Interesants stāsts no lektores puses par poligrāfijas nozari, darbu tajā, t.sk., perspektīvām.  Uzzinu daudz ko jaunu, piemēram, ka nav ekonomiski pamatoti profesionālās izglītības iestādes pilnībā aprīkot ar iekārtām utt. kā materiāli tehnisko bāzi. Pamatojums, iekārtas kļūst arvien dārgākas, tehnoloģijas arvien straujāk attīstās un mainās. Līdz ar to tērēt miljonus šim nolūkam izglītības iestādēs ir bezjēdzīgi. T.i., visu kompensē cieši izglītības iestādei sadarbojoties ar uzņēmumiem. Loģiski... Lektore stāsts beidzas ar Rīgas Valsts Tehnikuma Poligrāfijas izglītības reklāmu, kas būtībā ir loģiski ..?

Daļa klausītāju neapmierināti... interesanti, bet nekā jauna... katrs redz savu un savādāk... Ar to ir jārēķinās ikvienam lektora , pasniedzējam, skolotājam... Mēs esam tik dažādi..

Turpinājumā ķīmijas nozares pārstāve... Ko stāstīs? Atkal reklāma? Varbūt ... tad jau redzēs...

Jebkurā gadījumā uz 12:00 braukšu uz Zaķumuižas pamatskolu, kur šodien notiek Pierīgas skolu direktoru seminārs... Skrienu, kavējos, kavējos ... skrienu...

Brīnumi nenotiek ... arī ķīmijas nozares pārstāve pārsvarā reklamē ... Laikam jau citādi nevar ... Ko citu ... Nāc mācīties ķīmiju ... nāc strādāt ķīmijas nozarē ... skan devīze ...?

 Visu pēcpusdienu nostrādāju pa skolu, ... darbs uz darba, darbs uz darba ... kā to visu padarīt. Jāgatavojas skolas 25 gadu jubilejai un viss pārējais ... uh. Mieru Normunds, tikai mieru ... !

Tagad vēl jāskrien uz konsultāciju RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē (Kalnciema 6) un tad gulta ...

 Tā, ... diena ir pagājusi...lietderīgi, domāju jā ... padarīts daudz, bet vēl vairāk ir jādara ...

Izvērtējums: neesmu pieturējies askēzes pamatprincipiem, proti, kritu saldumu kārībā ... Pārējais viss kā plānots ...

Leave your comments

Post comment as a guest

0

People in this conversation

Load Previous Comments

Lejupielādēt   

Komentēt