default_mobilelogo

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

Sveiciens visiem!

Rīts sākās traki... Pamodos ar sievas aicinājumu uz brokastīm precīzi 7:45, lai 8:15 Ķīpsalā bija ieplānota lekcija RTU studentiem. No manas mājas līdz Ķīpsalai ar auto brauciens ir vidēji viena stunda. Pie tam, šodien bija plānots robežpārbaudes darbs ...! Cik varēju operatīvi sazinājos ar ēkas dežuranti, lai studentus ielaiž auditorijā. Savukārt paldies studentiem, kas palīdzēja manis nupatās aizsūtīto kontroldarba jautājumu materiālu ievietot auditorijas datorā un projecēt uz ekrāna. Ierodoties auditorijā konstatēju, ka mēs bieži vien slikti domājam par mūsu studentiem, ... malači,jo visi apzinīgi rakstīja pārbaudes darbu. Daļa no rīta relīzēm ir redzamas manā video dienasgrāmatā.

Pēc lekcijas ir ieplānotas praktiskās nodarbības tepat blakus Saules akmenī (Swedban centrālā ēka). Tās ir nodarbības - praktiskās skolotāju Karjeras konsultantu ietvaros. Vēl palikušas kādas pāris nodarbības. Pēcpusdienā 14:00 šo pašu kursu ietvaros LDDK (Latvijas Darba devēju konfederācija) ir noorganizēju mūsu viesošanos Aldarī (Tvaika ielā). Tā šoreiz esot ekskluzīva iespēja ... paldies viņiem par to.

Tagad paredzēts doties uz uzņēmumu Aldari skolotāju Karjeras konsultantu prgrammas ietvaros. Nedaudz ir laiks līdz diviem, tāpēc izmantoju iespēju pārbaudīt e-pastus un citas lietas.

Šī diena man būs visai gara, jo 18:00 vēl ir jādodas uz Angļu valodas kursiem RTU RBS (Rīgas Biznesa skolā). Kursi iet līdz 21:00. Godīgi sakot kursi baigi labie, tikai uz doto brīdi kaut kā visi notikumi ir saskrējuši vienuviet. Cerībā, ka tāds stāvoklis nebūs mūžīgs arī dzīvoju ...

 Biju Aldarī. Liels paldies darbiniekiem par lielisko ekskursiju alus darīšanas vēsturē. Ir mums Latvijā ar ko lepoties! Esmu apmierināts..

Leave your comments

Post comment as a guest

0

People in this conversation

Load Previous Comments

Lejupielādēt   

Komentēt